Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

Betapol Hakkında


Betapol, gelişmiş üretim tesislerinde tekstil, halı, kâğıt-ambalaj, ahşap ve yapı sektörlerine yönelik su bazlı polimer emülsiyonları üreten bir firmadır.

Teknolojiyi, sektör ihtiyaçlarını ve değişen trendleri yakından takip eden firmamız, EVA bazlı emülsiyonlar ve SBR Latex ürün gruplarında alanında uzman firmalar ile iş birliği halindedir.

Satış stratejimizin en önemli adımı olan müşteriyi iyi anlamak ilkesiyle yola çıkarak; her biri alanında uzman, teknik satış grubumuzla kurumsal müşterilerimize direk satış organizasyonu ile hizmet vermekteyiz.

 

Betapol Ar-Ge ve Üretim

Betapol Ar-Ge bölümü; sentez, tekstil uygulama, şartlandırma ve enstrümantal analiz laboratuvarı olmak üzere dört laboratuvardan oluşmaktadır. Sentezi gerçekleştirilen ürünlerin karakterizasyonları, tüm analizleri yapabilecek biçimde donatılmış enstrümantal analiz laboratuvarında yapılmaktadır. Tekstil sektöründe kullanılan bağlayıcıların kumaş üzerindeki performansları tekstil uygulama laboratuvarında test edilmektedir.

Laboratuvar aşaması tamamlanan ürünler, Betapol Ar-Ge departmanında bulunan pilot üretim tesisinde üretim şartlarında sentezleri gerçekleştirilir.

Betapol üretim tesisimizde, çevre ve insan sağlığına duyarlı üretim yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz gelişmiş reaktörlerde, birçok kalite testinden geçerek yüksek kapasiteli stok tanklarımızda depolanmaktadır. Yeni yatırımlarımız ile çözüm ortağınız olarak yolumuza büyük bir hızla devam etmekteyiz.

 

Betapol Sektöre Neler Sunar?

  • Stiren Akrilik Kopolimer

  • Vinil Akrilik Kopolimer

  • Vinil Asetat Homopolimer

  • Akrilik Kopolimer

  • Poliüretan

  • Etilen Vinil Asetat

  • Üre-Formaldehit