Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

Celanese, dünya çapında 27 üretim tesisi bulunan, boya ve kaplamalar, tekstil, otomotiv, medikal, kağıt-ambalaj, yapı uygulamaları başta olmak üzere bir çok sektöre bağlayıcı ve kimyasal ürünler sunan, uluslararası stratejik ortaklıklara sahip kimya şirketidir.

Celanese firması ile tekstil sektörüne yönelik ürünler kapsamında iş birliğimiz bulunmaktadır. Celanese firmasının İlgili ürün gurubunda, Türkiye’ deki tek yetkili tedarikçisiyiz.

Lem Fox, Asya-Pasifik bölgesinde 3 farklı üretim tesisine sahip, ahşap, hijyen, kağıt-ambalaj, otomotiv, Non-woven, ayakkabı ve ev tekstiline sektörlerine yönelik su bazlı emülsiyon, solvent bazlı emülsiyon ve hotmelt ürünler sunan, AICA grup şirketlerinden biridir.

Hansol, kağıt teknolojisi ve üretimi en önemli iş kolu olmak üzere, bir çok sektöre kimyasal katkılar ve bağlayıcılar üreten bir firmadır. Hansol firmasıyla halı sektörüne yönelik SBR Latex ürünleri kapsamında iş birliğimiz bulunmaktadır.