Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

Günümüzde popülerliği artan ve geleceğe ışık tutan Nonwoven sektörü için düzenlenen fuarlardaki yeni ürün teknolojilerini yakından takip edip ,  ürünlerimizi bu bilgiler doğrultusunda tekstil sektörüne en iyi şekilde hitap edecek şekilde tasarlamaktayız. 

Betapol olarak, tekstil sektöründeki çevre ve insan sağlığına yönelik yasal düzenlemeleri yakından takip etmekteyiz. Bu düzenlemeler ışığında, sektöre formaldehit, zararlı kimyasallar ve ağır metaller içermeyen APEO Free ürünler sunmaktayız.

Teknik tekstil ve baskı teknolojileri konularında yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda, tekstil sektörüne; haslık değerleri yüksek, şablonlarda tıkanma yapmayan, üretim koşullarında uzun süre sorunsuz çalışabilen, çevreci su bazlı binderler sunmaktayız.

 

Öne Çıkan Özellikler

-Su Dayanımı

-Termal Dayanım

-Yüksek Haslık Değeri

-APEO-Free

-FR ve Antibakteriyel 

-Standartlara Uygunluk