Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Kalite Politikalarımız


Kalite Politikalarımız

ISO 9001 Kalite Yönetimi

Kalite prensibimiz, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerimize sunmaktır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri

Betapol olarak, Ar-Ge yatırımlarımızla ve üretmiş olduğumuz çevre dostu ürünlerimizle her zaman çevre ve insan sağlığına duyarlı ve çevreyi koruyucu olduğumuz gibi bundan sonra da ürün ve hizmetlerimizde çevreci özelliğimizi sürdürmek, çevrenin kirlenmesine neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek hedefindeyiz.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepler şeffaf, objektif ve adil bir yaklaşımla, müşterilerimizin tüm bilgileri gizlilik prensibimiz dahilinde korunarak, en kısa zamanda değerlendirilmekte, çözülmekte ve cevaplanmaktadır.

Çözüm sürecimizi, müşterilerimizin zararlarını telafi edebilecek şekilde düzenleyerek, müşteri geri bildirimlerini değerlendirme sürecinde ve diğer tüm faaliyetlerimizde ‘müşteri odaklı’ bir yaklaşım sergilemekteyiz.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri

Üretim ve hizmetlerimizi gerçekleştiren enerji kaynaklarını korumak ve gelecek nesillere aktarmak temel prensibimizdir. Bu prensip doğrultusunda, etkin bir enerji yönetimi için amaç ve hedefleri belirleyerek, sürekli iyileşmeyi sağlamayı, faaliyetlerimize ait enerji boyutlarını belirleyerek, kuruluşumuzun üretiminde yenilenebilir enerji kullanımını gerçekleştirmeyi, üretmiş olduğumuz ürünlerimizi enerji verimliliği kapsamında tasarlamayı taahhüt ederiz.

OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Faaliyet ve hizmetlerimizden kaynaklanabilecek riskler için gerekli aksiyonları belirlemek ve uygulamasını sağlamak, böylelikle ziyaretçilerimizin, tedarikçilerimizin, çevre halkımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını en üst düzeyde korumak temel ilkemizdir. Sürdürülebilirlik, çevre ve en değerli varlık insan sağlığı ve korunması, yaşam anlayışımızdır.