Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

Tarihçe


Tarihçe

2004 –Kuruluş, Gebze üretim tesislerinde ahşap sektörüne yönelik tutkallar üretimine başlanması

 

2006- Tekstil ve Kâğıt-Ambalaj sektörlerine yönelik emülsiyon polimerlerinin üretimine başlanmasıyla, ilgili sektörlere yüksek kaliteli ürünler sunularak; ciddi büyüme sağlanmıştır.

 

2009- Betapol ismiyle kurumsal müşterilere direk satış organizasyonu kurulmuştur.

 

2010- Dünyanın en büyük bağlayıcı firmalarından biri olan Celanese ile tekstil sektörüne hitap eden EVA bazlı ürünler kapsamında iş birliği anlaşması imzalanmıştır.

 

2012- 20 milyon lira direk satış büyüklüğüne ulaşıldı. Teknik tekstil ve pigment baskı sektörlerine yönelik çalışmalar için Ar-Ge yatırımı yapılmıştır.

 

2013- Değişen sektör trendleri ve market ihtiyaçları doğrultusunda, alanında uzman firmalarla SBR Latex ürün grupları kapsamında iş birliği anlaşmaları yapılmıştır.

 

2014- Betapol adhesives kurumsal kimliği oluşturulmuştur. Marka bilinirliğini arttırma çalışmaları devam etmektedir.