Kumaş Kaplama Yapıştırıcı, Kaymaz Halı Yapıştırıcı, Tufting Yapıştırıcı , Suni Çim Yapıştırıcı , Halı Kenarı Yapıştırıcı, Karo Halı Yapıştırıcı, Parça Halı Yapıştırıcı, Duvardan Duvara Yapıştırıcı, Mozaik File Yapıştırıcı,Selefon Yapıştırıcı

Etiket Yapıştırıcı, Kitap Ciltleme Yapıştırıcı, Zarf Yapıştırıcı, Kağıt Yapıştırıcı, Membran Pres Yapıştırıcı, Laminasyon Yapıştırıcı, Laminant Parke Yapıştırıcı, Ahşap Laminasyon Yapıştırıcı

"Kaliteli ürün, kaliteli hammadde gerektirir." prensibiyle hareket ederek ürünlerimizi kullanım sırasında optimum koşullarda sorunsuzca çalışacak şekilde tasarlamaya özen göstermekteyiz.

Ahşap sektörü uygulamalarından kenar bantlama ve profil sarma uygulamalarına yönelik; yüksek performanslı, solvent ve ısı dayanımı yüksek, dolgulu ve dolgusuz hotmelt ürünler sunmaktayız.

Membran pres tutkalları üretiminde, bögesel koşulları göz önünde bulundurarak; tek ve çift kompenantlı ürünler ile müşterilerimize kişisel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Betapol, TS-5430 EN 204 standartlarına uygun, D2 ve D3 tutkalları ile ahşap sektörüne yönelik su dayanımı yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

 

Öne Çıkan Özellikler

-Standartlara uygunluk

-Çevre ve insan sağlığını etkilemeyen ürünler

-Sağlam ve esnek film oluşturma

-İklim koşullarına uygunluk

-Yüksek uygulama hızı

-Nozzle uygulamalarında kolaylık